Novinky a aktuality

únor 2021

Chceme vás informovat o možnosti stahování našich písní či cd za nějaký peníz a to z „top-charts“, nebo „amazonu“ . Je to možnost pro ty z vás, kdo si nemáte na čem přehrát cd, nebo kdo si chcete nějakou píseň dát do mobilu atd. a chtěli byste nás tímto zároveň podpořit a zaplatit si nějakou píseň, či celé cd.

Klikněte na loga jednotlivých služeb:

květen 2020

Nově jsme také na SPOTIFY a YOUTUBE… tam nás můžete poslouchat dle libosti… nalaďte si nás ONLINE !


 

léto 2018

Ahoj,

konečně vám můžeme oznámit, že naše nové album chval je hotové. Jmenuje se Jsi s námi“ a je na něm 12 písní. Věříme, že se vám budou líbit a že vás osloví.

Tentokrát jsme na nahrávání měli komfortně dlouhý čas, řekli jsme si totiž, že nebudeme nikam spěchat (poslední album „Tvé území“ jsme vydali v roce 2009), vnitřně jsme jako kapela vnímali, že potřebujeme určitý odstup od předchozí tvorby a že všechny ty věci v nás musí nějak dozrát.Mohli jsme se tak na tu práci více zaměřit, vybírat ty písně, které nás nejvíc oslovují, měli jsme také dostatek času na aranžování i nahrávání, což, jak věříme, se vyplatilo jak na kvalitě obsahu, tak na kvalitě zvuku.

Shodli jsme se, že tyto nové chvály, které Petr napsal, jsou aktuální, ale i prorocké, takže mnozí z nás se s nimi budou moci ztotožnit. Název „Jsi s námi“ může znít obyčejně, ale věříme, že je to velmi důležitá pravda, kterou je potřeba si připomínat obzvláště v dnešní době.

Pokud máte zájem, CD si můžete objednat přes e-shop na tomto našem oficiálním webu. Pokud objednáte více kusů, rádi vám poskytneme množstevní slevu.

Také ti, kteří si zakoupí CD, mohou na požádání dostat celé album zdarma ve formátu mp3, kontakt je na našem webu i na obalu CD. Na webu najdete kromě ukázek všech písní i texty s akordy.

Děkujeme za vaši dosavadní přízeň a povzbuzování a přejeme vám, ať je vám toto naše nové album posilou ve víře a vztahu s živým Bohem.


V sobotu 10.prosince hrajeme v IHOP v Praze v domě chval a modliteb a předtím máme semináře jak pro vedoucí chval,tak pro chválící kapelu,věříme,že to bude dobrý čas v Božím domě a že to bude přínosem pro nás pro všechny.Jak říká král David:“Jeden den ve tvých nádvořích,je víc,než tisíc jinde:“ JR

jr-pozvanka


 

baskytarista David Juráš vydává solové album

Sólové album Davida Juráše (náš baskytara) a Zdeny Maarové (bývalé vokalistky Jiného Rytmu) vznikalo dlouhých 5 let. Na albu se velkou měrou podíleli Marc James a Jimmy Cooke z kapely Verra Cruz (UK), kteří nahráli kytary, baskytaru a bicí do většiny skladeb. Výborný znojemský bubeník Luboš Chlumský nahrál bicí do 4 písní. Všech 11 skladeb jsou rockovými osobními modlitbami, písněmi naděje, vzdavajícími díky, úctu a chválu Stvořiteli vesmíru. Více informací najdete zde.


 

leden 2016

Pracujeme na novém albu, spustili jsme nové webové stránky, které budeme postupně vylepšovat.